Новини

«ДЦП Хелп» та «Емерленд»: нове стратегічне партнерство!

На цьому тижні підписано важливий меморандум про співпрацю між Громадською Організацією «ДЦП Хелп» та Благодійним фондом розвитку «Емерленд».

Читати далі...

ДЦП Хелп та креативна студія ARTOS розпочали співпрацю!

Ми вирішили розпочати в рамках підтримки проекту Диво Діти та Інклюзивного конкурсу дитячого малюнку «Золоті ворота». Учасники зможуть поділитися своїми думками, емоціями, почуттями в художніх образах – всім тим, що у повсякденні не завжди вдається висловити, особливо у разі певних особливостей індивідуальності та особистості.

Читати далі...

Всеукраїнська асоціація батьків дітей з ДЦП та з іншими органічними ураженнями нервової системи.

Відсьогодні «ДЦП Хелп» розпочинає реєстрацію членів нової Всеукраїнської асоціації батьків дітей з ДЦП та з іншими органічними ураженнями нервової системи.

Читати далі...

Дітлахам з ДЦП допоможуть вести повноцінне життя

У понеділок, 15 червня, у Запоріжжі відбулося  урочисте підписання Меморандуму про стратегічне партнерство запорізького благодійного фонду «Щастя завжди поруч» та громадської організації «ДЦП Хелп».

Читати далі...

Розпочате нове стратегічне партнерство!

Наприкінці травня ГО «ДЦП Хелп» розпочала стратегічне та дуже важливе партнерство із Державним закладом «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України».

Читати далі...

Щастя завжди поруч

«ДЦП Хелп» та «Щастя завжди поруч» розпочали стратегічне партнерство!

Читати далі...