Партнери

 

 

Благодійний фонд розвитку Emerland

Благодійний фонд розвитку Emerland був створений в 2021 році і мав на меті ініціювати економічний і соціальний розвиток в Східній Україні. Війна внесла свої корективи, фонд переформатував свою роботу та зараз займається гуманітарною допомогою та розвитком на території України.

 

 

 

International Cerebral Palsy Society

Міжнародна неприбуткова асоціацією, заснована в 1969 році. МЦПД має членів у 43 країнах світу. Вони включають асоціації людей з ДЦП, їхніх сімей та спеціалістів, які з ними працюють. Вони також включають окремих членів, які живуть або працюють з CP, особливо в країнах, де немає національної асоціації CP

 

 

 

European Academy of Childhood Disability (EACD)

Міжнародна некомерційна асоціація для всіх, хто має клінічні та/або наукові інтереси до дитячої інвалідності в Європі. Місія EACD полягає в тому, щоб сприяти дослідженням та освіті на благо людей з дитячими вадами у всій Європі та за її межами.

 

 

 

European Disability Forum

Головна організація людей з обмеженими можливостями, яка захищає інтереси понад 100 мільйонів людей з інвалідністю в Європі.Є незалежною неурядовою організацією (НУО), яка об’єднує представницькі організації людей з обмеженими можливостями з усієї Європи.

 

 

 

 

 

Солістка гурту Скрябін, лідер гуртів Liz Gun та Liz Gun Lite LIZGUNOVA

 

 

 

 

 

"Zagorodnyuk Production"

Продюсерська компанія на чолі з композитором театру та кіно Романом Загороднюком

 

 

Державна установа «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України»

Спеціалізований медичний заклад, де одночасно здійснюються реабілітаційне лікування, консультативно-діагностична допомога та стажування спеціалістів (неврологи, медичні психологи, спеціальні педагоги, логопеди).

 

 

schastia-zavzhdy-poruch

 

Щастя завжди поруч

Благодійний фонд, який спеціалізується на популяризації читання серед дітей та дорослих, організації видання популярних дитячих книг, проведенні інклюзивних заходів, підтримці дитячих домів сімейного типу, та адресній підтримці організацій та родин з дітьми з особливими потребами.

 

 

linkaLINKa

Проект LINKa—це програми синтезування мови, які допомагають людям з порушеннями мовлення та їх родичам повноцінно спілкуватися та розуміти один одного. Додатки LINKa можуть використовувати люди із різними особливостями розвитку: ДЦП, порушення мовлення після інсульту, аутизм.

 

 

hand-brainHand Brain

Програма «Рука-Мозок»-- це програма нейро-психо-педагогічної корекції розвитку дітей з органічними ураженнями головного мозку. «Рука-Мозок»-- плід багаторічної діяльності спеціалістів та вчених, які представляють реабілітаційні центри та університети різних країн.

 

 

belapdi

БЕЛАПДІ

Білоруська громадська організація, яка об’єднує на добровільній основі більш, ніж 3200 родин, в яких живуть діти та молоді люди з особливостями психофізичного розвитку.

 

 

vilniy-ruhВільний Рух

Центр реабілітації «Вільний Рух» створений для здійснення реабілітаційної допомоги дітям з діагнозом ДЦП та іншими руховими порушеннями неврологічної природи. Реабілітація у Центрі дозволить дитині не лише відчувати себе краще фізично, але й морально—бути адаптованим та повноцінним членом суспільства. Центр прагне створити такі умови, які б були доступні навіть найменш захищеним шарам суспільства.

 

USBSF
USSF

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» місією якого є сприяння втіленню освітніх реформ із реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для всіх дітей, включаючи дітей з особливими потребами; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.

 

 

doloni-schastiaДолоні Щастя ДЦП

Благодійний фонд "Долоні щастя ДЦП" заснований у 2015 році. Фонд – це команда молодих і небайдужих спеціалістів в сфері соціальної роботи. Ми віримо, що життя в Україні може піднятися на якісно новий рівень і стати набагато простішим для людей з особливостями фізичного розвитку.

 

 

rodynaРодина

Реабілітаційний центр для дітей з обмеженими можливостями. Центр працює з дітьми, а не з діагнозами. Там особливо раді підтримати дітей, які мають глибокі розумові відставання, комбіновані дефекти, поведінкові проблеми та їх батьків.
 

 

 

kniazha-lifeПРАТ СК «Княжа Лайф Vienna Insurance Group»

Компанія зі страхування життя. Персональні та корпоративні ефективні фінансові рішення для людей, що турбуються про свій фінансовий захист та забезпечене майбутнє.

 

 

vasylkiv

 

Місто Васильків

Васильківська міська рада, м. Васильків, Київська область

 

 

 

 

artos

АРТОС

Перший в Києві творчий центр, де відкрилися заняття з малювання для дорослих в індивідуальному та груповому форматі, включаючи інклюзію.

 

 

 

диво-дітиДИВО ДІТИ

Інклюзивний проект для дітей з особливими потребами та інвалідністю