Всеукраїнська асоціація батьків дітей з ДЦП та з іншими органічними ураженнями нервової системи.

  • Головна
  • Новини

Шановні друзі!

Відсьогодні «ДЦП Хелп» розпочинає реєстрацію членів нової Всеукраїнської асоціації батьків дітей з ДЦП та з іншими органічними ураженнями нервової системи. Для нас це дуже важливий крок, адже ми беремо на себе велику відповідальність. Вже існує багато громадських організацій, благодійних фондів, об’єднань та інших інституцій щодо дітей з ДЦП. Багато з них досягли значних результатів. Інші зникли, так і не досягнувши своєї мети. Існує декілька місцевих та регіональних організацій, але до цих пір немає всеукраїнської асоціації, яка б піклувалася про потреби не лише дітей з особливостями розвитку, але й їх батьків.

Ми усвідомлено беремо на себе зобов’язання бути цікавими, практично корисними та цінними для членів Асоціації та взагалі суспільства. Серед основних цілей та завдань нової Асоціації:

- Всебічна підтримка родин, які виховують дітей з ДЦП та з іншими органічними ураженнями нервової системи.
- Юридична підтримка батьків.
- Психологічна підтримка батьків.
- Інформаційна, навчальна та методологічна підтримка батьків.
- Адресна фінансова допомога родинам.
- Партнерство із державними та міжнародними організаціями відповідного профілю.

Запрошую всіх бажаючих представників зазначеної цільової аудиторії активно долучатися до формування потужної представницької організації та ставати її членами. Участь у Асоціації безкоштовна.

Для початку серйозного та перспективного знайомства необхідно заповнити опитувальник, який знаходиться на сайті Асоціації. Для цього необхідно зайти на сайт www.dcp-help.com та натиснути кнопку «Вступити до Асоціації». Ця інформація дуже важлива для нас. Вона допоможе виявити реальні потреби родин та сконцентрувати зусилля у потрібному напрямку. Кожний новий член Асоціації отримує у подарунок електронну книгу «Підтримай себе—підтримай дитину: путівник для батьків дітей з особливими потребами», люб’язно надану Всеукраїнським фондом Центр фізичної реабілітації «Крок за Кроком».

Закликаємо до партнерства локальні об’єднання батьків дітей з ДЦП та з іншими органічними ураженнями нервової системи, профільні державні установи, благодійні фонди, професіоналів з реабілітації, реабілітаційні центри , інклюзивні установи, соціально відповідальний бізнес, спонсорів, меценатів та волонтерів. Віримо, що разом ми зможемо забезпечити реальну допомогу!

З повагою,
Руслан Васютін, к.п.н.
Співзасновник та Голова «ДЦП Хелп»