Щастя завжди поруч

ДЦП Хелп виходить на новий рівень! Разом із нашим новим партнером благодійним фондом «Щастя завжди поруч» ми вирішили створити перше в Україні об’єднання батьків, які виховують дітей з діагнозом ДЦП. Необхідність такого кроку вже давно назріла, оскільки ніхто до сих пір не займався системним представленням інтересів цієї соціальної групи. За останніми статистичними даними в Україні більш ніж 30.000 дітей мають діагноз ДЦП, та всі вони потребують турботи та підтримки.

Руслан Васютін, засновник та голова «ДЦП Хелп»: «Я щиро вдячний «Щастя завжди поруч» і особисто його засновниці Ірині Астаховій за підтримку дуже важливого проекту, який незабаром підніме на новий якісний рівень систему забезпечення та підтримки дітей з ДЦП в Україні».
Ми розраховуємо на активну підтримку всіх небайдужих громадян нашої держави, закордонних партнерів, але, перш за все, на самих батьків дітей з ДЦП. Саме від вашої активності та залученості залежить ефективність роботи об’єднання та масштаби підтримки, що вам надаватиметься. А форматів підтримки буде декілька: від інформаційної та методичної до адресної фінансової.

Ірина Астахова, засновниця та голова благодійного фонду «Щастя завжди поруч»: «Ми з радістю відгукнулись на запит Руслана Васютіна про співпрацю та підтримку без перебільшення національно важливого проекту. Ми поділяємо турботу про дітей з ДЦП та хочемо взяти активну участь у їх підтримці, адже це співпадає з цінностями нашого фонду!»

Ми віримо, що наша ініціатива перетвориться на ефективний, масштабний проект та принесе багато реальної, відчутної та результативної користі! Дякуємо за вашу великодушність, щедрість та довіру!