Розпочате нове стратегічне партнерство!

Наприкінці травня ГО «ДЦП Хелп» розпочала стратегічне та дуже важливе партнерство із Державним закладом «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України». Цю співпрацю без перебільшення можна назвати символічною, адже обидва партнери мають спільні цінності, державно важливі цілі та віру в свої сили! Основним спільним завданням наразі партнери бачать створення першої в Україні асоціації батьків дітей з ДЦП та з іншими органічними ураженнями нервової системи. Цей проект є дуже важливим через зростаючу актуальність підвищення рівня медичного та соціального забезпечення родин з цієї соціальної групи.

Створення нової асоціації дасть змогу повноцінно та професійно представляти соціальні, економічні, творчі, вікові та інші інтереси батьків дітей з ДЦП та з іншими органічними ураженнями нервової системи; реалізовувати багато інформаційно-культурних заходів для підтримки родин з особливими дітьми; організовувати продуктивне спілкування батьків і дітей; залучати успішний міжнародний досвід лікування, реабілітації та догляду; здійснювати адресну допомогу; сприяти ефективній інклюзії та успішній інтеграції інвалідів до суспільства.

Володимир Мартинюк, Директор Державного закладу «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України»: «Ми вважаємо своїм професійним та людським зобов’язанням підтримати таку важливу ініціативу, адже кожного дня стикаємося з проблемами організованого спілкування батьків дітей з інвалідністю, їх потребами, проблемами і навіть відчаєм. Разом ми у змозі дати цим родинам додаткову підтримку, увагу та турботу на основі нашого досвіду, професіоналізму та покликання».

Руслан Васютін, співзасновник та Президент ГО «ДЦП Хелп»: «Я дуже поважаю такий відповідальний крок з боку «Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України та щиро вдячний особисто пану Мартинюку за готовність підтримати «ДЦП Хелп» та наші проекти. Разом з таким авторитетним, професійним та потужним партнером ми зможемо принципово доповнити та змінити систему медичного забезпечення та соціального захисту родин особливих дітей. Я розраховую на багатий професійний досвід та просту людяність керівництва та спеціалістів Центру і впевнений, що спільнота батьків дітей з ДЦП та з іншими органічними ураженнями нервової системи незабаром відчують важність та користь нашої співпраці!».

У найближчих планах партнерів оновлення сайту ГО «ДЦП Хелп», розробка стратегії співпраці та розвитку асоціації, а також створення унікальної бази даних всіх зацікавлених осіб та установ. Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих людей взяти участь у досягненні благородної мети!