ДЦП Хелп та креативна студія ARTOS розпочали співпрацю!

«ДЦП Хелп» та креативна студія ARTOS розпочали співпрацю!

Ми вирішили розпочати в рамках підтримки проекту Диво Діти та Інклюзивного конкурсу дитячого малюнку «Золоті ворота». Учасники зможуть поділитися своїми думками, емоціями, почуттями в художніх образах – всім тим, що у повсякденні не завжди вдається висловити, особливо у разі певних особливостей індивідуальності та особистості.

«Мистецтво – це саме той унікальний спосіб, за допомогою якого можна гармонізувати стосунки із собою та з оточуючим світом» - зазначає засновниця ARTOS Тетяна Риліна.

«Це дуже затребувана та корисна ініціатива, яку ми не могли не підтримати» - ділиться Ольга Васютіна, співзасновниця ГО «ДЦП Хелп» - «багато дітей зазвичай не мають можливості самовиразитися, особливо поза межами інклюзивного середовища. Отже наш спільний проект – справжній подарунок дітям та їх батькам»!

Конкурс триватиме до 2 жовтня 2021р, а після звершення переможці отримають гідну винагороду. Детальна інформація винагород в Положенні про конкурс та саме запрошення по адресі: https://www.facebook.com/events/211571657441088/

Ми й надалі намагатимемося разом використовувати будь-яку можливість зробити наших дітей щасливими!

Положення

ПОЛОЖЕННЯ про проведення інклюзивного конкурсу дитячого малюнка «Золоті Ворота» в рамках проєкту «Диво ДІТИ» @wonder.kids.ua

1. Загальні положення конкурсу
1.1. До участі в конкурсі запрошуються діти Києва та Київської області віком від 3 до 16 років.
ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ КОНКУРСУ:
- I - з 3 до 5 років,
- II - з 6 до 8 років,
- III - з 9 до 12 років,
- IV - з 13 до 16 років.
1.2. Офіційними сторінками конкурсу є сторінки «Диво ДІТИ»/Wonder Kids в соціальних мережах:
Instagram: @wonder.kids.ua
Facebook: @wonder.kids.ua

2. Мета та завдання конкурсу
2.1. Мета та завдання конкурсу:
- естетичне і морально-етичне виховання, заохочення дітей до заняття художньою творчістю;
- допомога дітям з особливими освітніми потребами та інвалідністю: інтегруватись в колектив, навчитись взаємодіяти з однолітками шляхом творчого самовираження;
- виявлення та підтримка творчо обдарованих дітей та молоді;
- пропаганда та популяризація кращих досягнень дітей, створення творчої атмосфери для спілкування учасників конкурсу та обміну досвідом;
- розвиток у підростаючого покоління почуття любові до історичних пам'ятків культури, витвору мистецтва, що є частиною культурного надбання;
- активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості.
2.2. Організація та проведення конкурсу дитячих малюнків; залучення для оцінки робіт учасників професійних художників України, архітекторів, діячів мистецтва.

3. Вимоги до конкурсних робіт
3.1. Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків та педагогів.
Зі зворотної сторони роботи розбірливо вказати: ПІБ автора, вік, контактний телефон і ПІБ одного з
батьків чи викладача закладу, що передає роботу на конкурс.
3.2. Малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно і т.д.) і в будь-якій довільній графічній чи живописній техніці (акварель, гуашь, пастель, олійні фарби, олівці, аплікація тощо).
3.3. Формат конкурсних робіт має відповідати розміру не менше ніж 30х40 см.
3.4. Тема малюнків: культурна архітектурна пам'ятка столиці "Золоті Ворота", за адресою: Київ, вул.Володимирська 40А.
3.5. Заявка для участі у конкурсі заповнюсться за формою, де батьки дають згоду на обробку персональних даних, фото та відеозйомку дитини: https://forms.gle/BUbu6yp3qKfyizPz9
Фото робіт та ксерокопія свідоцтва про народження (паспорт) учасника надсилаються з 02.08 по 02.10 поточного року на електронну адресу: info@artos.kiev.ua

4. Подання робіт
4.1. Роботу може передати особисто учасник конкурсу або його представник за адресою організатора (м.Київ, вул. Ярославів Вал,1)
4.2. Роботи приймаються з 02.08 по 02.10 включно.

5. Журі конкурсу та визначення переможців
5.1. Журі конкурсу складається з художників та меценатів, які виявили бажання брати участь в його роботі та у нагородженні переможців конкурсу.
5.2. Всі відзначені членами журі учасники конкурсу оголошуються його переможцями та нагороджуються відповідним дипломом, інші конкурсанти отримують диплом учасника.
5.3. Підбивання підсумків конкурсу проводитиметься 8 жовтня 2021р.

6. Критерії оцінювання конкурсних робіт
6.1. Конкурсні роботи оцінюють за такими критеріями:
- відповідність роботи тематиці конкурсу;
- актуальність теми
- втілення творчої ідеї та задуму автора;
- оригінальність та оформлення.
- ступінь самостійності автора під час виконання роботи.

7. Додаткові положення
7.1. Всі надіслані на конкурс малюнки стають власністю організатора конкурсу. Авторські роботи, надіслані на Конкурс, не рецензують i не повертають авторам. Наданням авторської роботи (твору образотворчого мистецтва) на Конкурс автор (виконавець) підтверджує цілковиту згоду з умовами та вимогами до Конкурсу, а також надає свою згоду на відчуження авторського права, використання матеріального об’єкту i виключного права на конкурсну роботу з передачею його у власність ГО «УАХ» без будь-яких претензій щодо порушення майнового авторського права надалі.
7.2. Роботи можуть використовувати ГО «УАХ» для виготовлення друкованої продукції та тиражування під час організації конференцій, семінарів, нарад, презентацій, виставок, для реалізації на благодійних аукціонах, транслювання на телебаченні та передачі до дитячих будинків, реабілітаційних центрів, соціальних закладів тощо.
7.3. Після підбиття підсумків конкурсу ГО «УАХ» організовує виставку малюнків переможців та кращих робіт учасників.
7.4. Результати конкурсу та кращі роботи будуть розміщенні на офіційних сторінках організатора конкурсу у соціальних мережах.
7.5. Організацію та фінансування конкурсу здійснює ГО «УАХ» за рахунок коштів спонсорів, партнерів залучених до проведення Конкурсу, благодійників та інших джерел не заборонених законодавством.
7.6. Грошові премії для переможців конкурсу
У IV вікових категоріях:
* І місце - 3000 грн.
* ІІ місце - 2000 грн.
* ІІІ місце - 1000 грн.

Контактний телефон:
+380 (50) 381 29 27